ClickTime

Ozonowanie Poznań

Ozonowanie to bardzo skuteczna metoda dezynfekcji, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ nie wymaga stosowania żadnych środków chemicznych. Z tego powodu jest całkowicie bezpieczna, dzięki czemu stosowanie jej w często uczęszczanych miejscach nie stanowi żadnego niebezpieczeństwa. Ozonowanie pomieszczeń jest szybkim i skutecznym sposobem na pozbycie się bakterii, wirusów, grzybów, a także nieprzyjemnych zapachów z powietrza - właśnie dlatego na to rozwiązanie często decydują się nie tylko instytucje i duże firmy, ale też sklepy oraz mniejsze zakłady pracy, którym zależy na zapewnieniu zarówno odwiedzającym ich klientom, jak i swoim pracownikom optymalnych i w pełni bezpiecznych warunków.

Usługi ozonowania dla Twojej firmy!

Wykorzystanie ozonu pozwala na przeprowadzenie dezynfekcji każdego pomieszczenia, co oferuje wiele korzyści Twojej firmie. Przebywanie w miejscach pełnych wirusów i bakterii stanowi ryzyko dla zdrowia, a pomieszczenia pełne nieprzyjemnych zapachów, na przykład zapachu dymu papierosowego, są mało komfortowe i mogą wpływać negatywnie na produktywność pracowników oraz satysfakcję klientów - ozonowanie biur i sklepów daje Ci więc możliwość pozbycia się szkodliwych elementów z każdej powierzchni oraz powietrza, co przyniesie pozytywne skutki, podnosząc jakość i komfort zarówno samego obiektu, jak i wykonywanej pracy.

Skuteczne ozonowanie - Poznań

Ozon, który wykorzystujemy w ramach naszych usług, generowany jest przez specjalistyczne maszyny - działanie ozonu pozwala na pozbycie się drobnoustrojów, roztoczy oraz alergenów i zostało potwierdzone wieloma badaniami oraz opracowaniami. Skuteczność ozonowania jest świetnie udokumentowana - pozbywa się zarówno szkodliwych związków organicznych, jak i zapachów, przez co świetnie sprawdza się jako metoda dezynfekcji pomieszczeń, mieszkań, hoteli czy klimatyzacji.

Stawiamy na profesjonalizm

W CLICKTIME za ozonowanie pomieszczeń odpowiada w pełni przeszkolony personel wyposażony we wszystkie najpotrzebniejsze środki ochrony osobistej, czujniki oraz materiały, którymi będą zabezpieczone dezynfekowane pokoje - w ten sposób dezynfekcja przebiega w sposób całkowicie bezpieczny dla osób przebywających w budynku. Usługę dopasowujemy nie tylko do potrzeb budynku, ale też godzin Twojej pracy - pozwala to na ograniczenie wpływu całego procesu na pracę Twojej firmy.

Gwarantujemy również dokładne sprawdzenie po wykonanej dezynfekcji wszystkich pomieszczeń pod względem stężenia ozonu, jakości wykonanej usługi, a także odpowiednie oznaczenie każdego pomieszczenia, jako gotowego do użytku.

Szczegóły oferty

W ramach usług oferowanych przez CLICKTIME możesz liczyć na profesjonalne ozonowanie, zapewniające dokładną dezynfekcję powierzchni i pozbycie się przykrego zapachu, pozwalające na zwiększenie poziomu komfortu i bezpieczeństwa obiektu. Zapewniamy usługę ozonowania:
  • biur
  • hal produkcyjnych i magazynowych,
  • placówek użyteczności publicznej,
  • samochodów,
  • hoteli,
  • domów jednorodzinnych i mieszkań,
  • gabinetów lekarskich i kosmetycznych,
  • lokali gastronomicznych,
  • sklepów spożywczych.
Ozonowanie biur Poznań

Dlaczego Ozonowanie?

ozonowanie i dezynfekcja
ozonowanie i dezynfekcja

Jeśli uważasz, że ozonowanie to dobre rozwiązanie dla Ciebie, skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty i poznać rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Jesteśmy poznańską firmą, jednak obszar naszej działalności wykracza poza Poznań i obejmuje całą Polskę.

Z pomocą ozonu pozbędziesz się bakterii, wirusów, drobnoustrojów, a także zapachów z powietrza - wybierz skuteczną i bezpieczną metodę na dezynfekcję i ozonowanie wykonywane przez specjalistów!

Sprzątanie biur
Sprzątanie magazynów
Usługi dodatkowe


Sprzątanie biur
Sprzątanie magazynów
Usługi dodatkowe
CLICKTIME Sarmacka 10C/5 Poznań, 61-616 Polska
Copyright by CLICKTIME