ClickTime

Sprzątanie hal i magazynów

Sprzątanie hal magazynowych i hal produkcyjnych to wymagające zajęcie, właśnie dlatego dla osiągnięcia dobrych rezultatów najlepiej oddać je w ręce specjalistów, przed którymi czyszczenie i mycie takich powierzchni nie skrywa żadnych tajemnic. CLICKTIME to profesjonalna firma sprzątająca - dbaniem o czystość obiektów przemysłowych zajmujemy się na co dzień. Możesz więc mieć pewność, że wybierając nasze usługi, gwarantujesz swojej firmie warunki do pracy spełniające najwyższe standardy i poziom bezpieczeństwa.

Na jakość oferowanych przez nas usług składa się nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale też współpraca z czołowymi w Polsce producentami chemii sprzątającej oraz sprzętu do sprzątania. To właśnie dzięki połączeniu doświadczenia z różnorodnymi metodami jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę do potrzeb konkretnego klienta - wykorzystując odpowiednią technologię możemy sprawić, że Twoja posadzka będzie lśniąca lub matowa, a także zabezpieczona przed zabrudzeniami czy ewentualnymi uszkodzeniami wynikającymi z wykorzystywanych w pracy hal i magazynów maszyn.

Sprzątanie na miarę Twoich potrzeb - Poznań

Doskonale rozumiemy, jak istotny dla działania Twojej firmy jest brak zakłóceń rytmu pracy i nieprzerwany dostęp do każdej części obiektu, z tego powodu nasze usługi dostosowujemy do Twoich potrzeb również pod kątem czasu sprzątania - dopasujemy program sprzątania do Twoich godzin pracy. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego zawsze staramy się doradzać najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązania.

Na przestrzeni lat współpracowaliśmy z wieloma firmami o bardzo różnych wymaganiach i potrzebach, dzięki czemu wypracowaliśmy swoje własne sposoby na sprzątanie magazynów i czyszczenie różnego rodzaju powierzchni. Niezależnie od tego, czy świadczymy nasze usługi na terenie obiektów mających 500 m2, 1000 m2 czy 3000 m2 - dbałość o szczegóły i jakość jest dla nas zawsze równie istotna!

Stawiamy na doświadczenie

W CLICKTIME wierzymy, że gwarancją jakości i dobrze wykonanej pracy jest doświadczony i świetnie wyszkolony zespół. Nasza firma dba o swoich pracowników oraz o to, by byli świetnie przygotowani do swoich zadań. Oferujemy dużo więcej niż samo sprzątanie magazynów - świadczone przez nas usługi to pełen zakres prac związanych z porządkowaniem i czyszczeniem różnorodnych powierzchni, a także dbanie o bieżące potrzeby wynikające z funkcjonowania hali i wpływające na stan obiektu. Wybierając CLICKTIME, wybierasz współpracę z ludźmi, którzy wiedzą, czego od nich oczekujesz, a co najważniejsze - wiedzą też jak zapewnić najlepsze efekty swojej pracy!

Kompleksowe sprzątanie - Poznań!

Swoje doświadczenie zdobywaliśmy, wykonując bardzo różne prace, dzięki temu w zakres świadczonych przez nas usług wchodzi kompleksowe sprzątanie hal, doczyszczanie magazynów, mycie konstrukcji nośnych, mycie ścian i sufitów oraz czyszczenie maszyn. Wymaganiom naszych klientów jesteśmy w stanie sprostać również w przypadku zadań nietypowych - prace na wysokościach czy dbanie o stan terenów zielonych nie stanowią dla nas problemu. Dbamy o czystość całego obiektu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a także o odpowiednie zaopatrzenie magazynu w środki chemiczne, których potrzebujesz!

Szczegóły oferty

W ramach oferowanej usługi możesz liczyć na wykonanie wymienionych poniżej zadań, lista ta nie wyczerpuje jednak w pełni czynności sprzątających z naszej oferty:

  • zamiataniu posadzki i usuwaniu śmieci,
  • maszynowym myciu maszyną myjąco-szorującą,
  • odkurzaniu szafek sterujących wokół bram załadunkowych,
  • odkurzaniu sprzętu gaśniczego,
  • odkurzaniu obudów przyłączy wody i innych elementów,
  • okresowym odkurzaniu elementów instalacyjnych na wysokości,
  • okresowym myciu ścian, sufitów oraz konstrukcji nośnych.
Sprzątanie magazynów Poznań

Jesteśmy poznańską firmą jednak zakres naszej działalności obejmuje całą Polskę.

Jeśli masz magazyn i chcesz poznać cenę za sprzątanie skontaktuj się z nami. Przyjazd, wycena oraz stworzenie oferty jest całkowicie bezpłatne i służy tylko temu, aby wycena uwzględniała Państwa oczekiwania.

Sprzątanie biur
Usługi dodatkowe
Dezynfekcja i ozonowanie


Sprzątanie biur
Usługi dodatkowe
Dezynfekcja i ozonowanie
CLICKTIME Sarmacka 10C/5 Poznań, 61-616 Polska
Copyright by CLICKTIME