ClickTime

Sprzątanie biur Poznań

Czyste i uporządkowane biuro pozwala na stworzenie warunków, które nie tylko spełniają wymagania stawiane przez przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy, ale też zwiększają efektywność wykonywanej pracy. Jednak zadbana siedziba firmy wpływa nie tylko na wygodę pracowników, to także szansa na zwiększenie jej atrakcyjności w oczach klientów. Inwestycja w profesjonalne usługi sprzątające jest więc ważnym krokiem na drodze do dalszego rozwoju działalności!

Do utrzymania przestrzeni biurowej w czystości potrzeba wiedzy, staranności i regularności, którą zapewnić może tylko profesjonalna firma sprzątająca. Idealne dopasowanie planu sprzątania do potrzeb Twojego biznesu wymaga uwzględnienia wielu elementów związanych z rozwiązaniami technologicznymi, ale też czasem oraz częstotliwością sprzątania i wykonywania poszczególnych prac porządkowych. Jeśli chcesz, by w Twoim biurze zawsze panował porządek i było to miejsce sprzyjające produktywności, kwestia zaplanowania i podjęcia odpowiednich kroków jest absolutnie kluczowa.

Korzystając z naszego doświadczenia w branży, chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy najefektywniejsze rozwiązania!

Stawiamy na doświadczenie

Jako firma sprzątająca z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania wypracowane w wyniku współpracy z wieloma klientami. Dzięki temu świetnie rozumiemy też, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego przypadku oraz dbałość o szczegóły. Są to wartości, na które kładziemy szczególny nacisk również w trakcie szkolenia naszych pracowników - dbamy o to, by każdy członek naszego zespołu miał umiejętności pozwalające na perfekcyjne wykonanie powierzonych mu zadań.

Ciągłe ulepszanie i rozwijanie naszych usług oparte jest na praktycznej wiedzy, dlatego powierzając zadanie sprzątania biura w Poznaniu właśnie nam, zyskujesz gwarancję skuteczności! Stosujemy produkty i techniki dostosowane do konkretnych materiałów oraz powierzchni, co pozwala nam na ich czyszczenie i mycie w najbardziej efektywny i trwały sposób. Oferujemy kompleksowe sprzątanie biur - biurka, podłogi, łazienki, elementy szklane i ruchome są czyszczone z odpowiednią częstotliwością i dbałością, zapewniając najwyższej jakości standard.

Profesjonalne sprzątanie biura - Poznań

Nasza firma sprzątająca w czasie swojej działalności wypracowała określone standardy sprzątania tak, by pojęcie brudu oraz kurzu nie dotyczyło Twojego biura. W tym celu wykorzystujemy przetestowane i w pełni bezpieczne dla zdrowia środki chemiczne przeznaczone do profesjonalnego sprzątania biur - spełniają one wszystkie restrykcyjne normy UE. Dzięki temu są one bezpieczne zarówno dla naszych pracowników, jak i Twoich mebli i urządzeń biurowych, a w dodatku zapewniają miły, odświeżający zapach i pozostawiają wrażenie czystości aż do następnego sprzątania.

Usługę sprzątania biur dopasowujemy w pełni do każdego klienta i możemy realizować ją w dowolnych godzinach na dowolnych metrażach. Do obsługi każdego biura dedykujemy zespół w pełni przeszkolonych i sympatycznych pracowników, którzy wykorzystają swoje umiejętności, by zadbać o zachowanie czystości poprzez sprzątanie biur, ale zapewnią też niezbędne wsparcie w zakresie dbania o dobrą kondycję przestrzeni biurowej.

W naszej firmie możemy pochwalić się bardzo małą rotacją ludzi, co potwierdza, że o własnych pracowników dbamy tak samo, jak o naszych klientów.

Szczegóły oferty

W ramach standardowych usług sprzątania biura gwarantujemy między innymi:
 • odkurzanie i mycie posadzek,
 • sprzątanie i mycie mebli,
 • opróżnianie koszy na śmieci i wymiana worków foliowych,
 • utrzymanie w czystości elementów oświetlenia ściennego,
       i wyłączników światła.
 • sprzątanie powierzchni sanitarnych wraz z armaturą,
        pojemnikami na ręczniki, mydło oraz papier toaletowy
 • mycie i pielęgnacja szybów wind,
 • mycie i pielęgnowanie powierzchni szklanych,
 • pielęgnacja i dezynfekcja powierzchni drzwi i klamek
Warto jednak zaznaczyć, że powyższa lista nie wyczerpuje pełnej oferty i stanowi jedynie część wykonywanych przez nas usług. Zapewniamy również wykonywanie czynności wynikających z nagłych sytuacji oraz różnego rodzaju zadań porządkowych wynikających z potrzeb klienta, oraz organizacji biura.
Sprzątanie biur Poznań

Jesteśmy firmą sprzątającą z siedzibą w Poznaniu, jednak obszar naszej działalności wykracza daleko poza sam Poznań - nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju.

Zapewniamy kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowych, stosując sprawdzone techniki i rozwiązania, które dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań każdego z naszych klientów.

Skontaktuj się z nami

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje profesjonalne sprzątanie biur, skontaktuj się z nami. Przyjazd, wycena oraz stworzenie oferty jest całkowicie bezpłatne i służy przedstawieniu rozwiązań uwzględniających potrzeby Twojego biznesu.791-721-507 lub
Zobacz
Zobacz
Zobacz


Zobacz
Zobacz
Zobacz
CLICKTIME Sarmacka 10C/5 Poznań, 61-616 Polska
Copyright by CLICKTIME