ClickTime
Sprzątanie biur Poznań
Czyste i uporządkowane biuro pozwala na stworzenie warunków, które nie tylko spełniają wymagania stawiane przez przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy, ale też zwiększają efektywność wykonywanej pracy. Jednak zadbana siedziba firmy wpływa nie tylko na wygodę pracowników, to także szansa na zwiększenie jej atrakcyjności w oczach klientów. Inwestycja w profesjonalne usługi sprzątające jest więc ważnym krokiem na drodze do dalszego rozwoju działalności!

Do utrzymania przestrzeni biurowej w czystości potrzeba wiedzy, staranności i regularności, którą zapewnić może tylko profesjonalna firma sprzątająca. Idealne dopasowanie planu sprzątania do potrzeb Twojego biznesu wymaga uwzględnienia wielu elementów związanych z rozwiązaniami technologicznymi, ale też czasem oraz częstotliwością sprzątania i wykonywania poszczególnych prac porządkowych. Jeśli chcesz, by w Twoim biurze zawsze panował porządek i było to miejsce sprzyjające produktywności, kwestia zaplanowania i podjęcia odpowiednich kroków jest absolutnie kluczowa.
Stawiamy na doświadczenie
Szczegóły oferty
W ramach standardowych usług sprzątania biura gwarantujemy między innymi:

 • odkurzanie i mycie posadzek,
 • sprzątanie i mycie mebli,
 • opróżnianie koszy na śmieci i wymiana worków foliowych,
 • utrzymanie w czystości elementów oświetlenia ściennego,
       i wyłączników światła.
 • sprzątanie powierzchni sanitarnych wraz z armaturą,
        pojemnikami na ręczniki, mydło oraz papier toaletowy
 • mycie i pielęgnacja szybów wind,
 • mycie i pielęgnowanie powierzchni szklanych,
 • pielęgnacja i dezynfekcja powierzchni drzwi i klamek

  Warto jednak zaznaczyć, że powyższa lista nie wyczerpuje pełnej oferty i stanowi jedynie część wykonywanych przez nas usług. Zapewniamy również wykonywanie czynności wynikających z nagłych sytuacji oraz różnego rodzaju zadań porządkowych wynikających z potrzeb klienta, oraz organizacji biura.
 • Jesteśmy firmą sprzątającą z siedzibą w Poznaniu, jednak obszar naszej działalności wykracza daleko poza sam Poznań - nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju. Zapewniamy kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowych, stosując sprawdzone techniki i rozwiązania, które dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań każdego z naszych klientów.

  Jeśli prowadzisz firmę i chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje profesjonalne sprzątanie biur, skontaktuj się z nami. Przyjazd, wycena oraz stworzenie oferty jest całkowicie bezpłatne i służy przedstawieniu rozwiązań uwzględniających potrzeby Twojego biznesu.
  791-721-507 lub
  Zobacz
  Zobacz
  Zobacz


  Zobacz
  Zobacz
  Zobacz
  Copyright by CLICKTIME