pl en de

Promocje

DARMOWE SPOTKANIE Z KONSULTANTEM

Poszukujesz firmy sprzątającej? Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie z konsultantem. Przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i otrzymasz rabat nawet do 10% w stosunku do aktualnej oferty, którą posiadasz.

PROMOCJA DŁUGOTERMINOWA

Przedsiębiorstwo, które do 28 lutego 2013 roku podpisze z nami umowę na codzienne utrzymanie czystości otrzyma dodatkowo COMIESIĘCZNY RABAT W WYSOKOŚCI 10 % - PRZEZ CAŁY OKRES TRWANIA USŁUGI !

DLA DOTYCHCZASOWYCH KLIENTÓW:

Chcąc docenić zadowolonych Zleceniodawców wprowadziliśmy promocje "Klient poleca". Jest to rodzaj rabatu nagradzającego tych Klientów, którzy zadowoleni z usługi naszej firmy promują nas wśród swoich kontrahentów. Po pozyskaniu klienta z referencji, dla dotychczasowego klienta przygotowaliśmy specjalny, dodatkowy pakiet usług ustalany indywidualnie, według potrzeb. Zakres takich prac przekracza niekiedy kwotę nawet 500 zł.

AKCJE DOCZYSZCZAJĄCE

W okresie styczeń-marzec proponujemy akcje doczyszczające w obszarach:

- biuro - od góry do dołu - kompleksowa akcja odkurzania pomieszczeń i   wyposażenia

- biuro - przeszklenia i szklane elementy wyposażenia - na błysk

- produkcja - maszyny i urządzenia wraz z usunięciem zabrudzeń na posadzce

- magazyny - doczyszczenie posadzki, odkurzanie regałów

DLA MAŁYCH BIUR - o powierzchni do 150 m2

Podaj swoją propozycję ceny, zakres czynności i częstotliwość, a pozbędziesz się kłopotu za tyle ile sam będziesz mógł przeznaczyć. Zapłacisz tyle ile chcesz.

USŁUGA NATYCHMIASTOWEJ REALIZACJI

Reagujemy również na sytuacje awaryjne. Zgłoś swoją potrzebę, określ zakres czynnosći i sam zaproponuj kwotę, którą możesz na to przeznaczyć.

O firmie

Usługi

Szybki kontakt

  • Clicktime
  • Ul . Sarmacka 10C/5 61-616 Poznań
  • Tel: 791 721 507
  • biuro@clicktime.pl
  • p.adamczak@clicktime.pl

Klienci o nas

"Wyróżnieniem firmy Clicktime są pracownicy, którzy plasują się powyżej przeciętnej, zarówno pod względem osobowości, jak i podejscia do wykonywanej usługi."
Jakub Liskowski