pl en de

Utrzymywanie terenów zewnętrznych

Wielki wpływ na pozytywny wizerunek obiektu ma stan czystości terenu zewnętrznego. Składa się na niego teren zielony, ciągi piesze, parkingi oraz drogi komunikacyjne, a zadania jego utrzymania dotyczą zarówno okresu letniego, jak i zimowego. Latem, poza standardowym sprzątaniem terenów zielonych, często w zakresie czynności znajduje się ich koszenie, plewienie, wysiewy, dosypywanie ziemii oraz coraz częściej opiece podlegają również klomby z różnorodną roślinnością. Opieka nad ciągami pieszymi, parkingami i drogami komunikacyjnymi wiąże się z usuwaniem śmieci, zamiataniem, opróżnianiem koszy, czy też szczególnie w okresie jesiennym zamiataniem liśći. Zimą utrzymanie czystości sprowadza się do bieżącego usuwania śmieci, ale głównym wyzwaniem jest odśnieżanie, zabezpieczenie ciągów pieszych oraz umożliwienie przejezdności terenu.

 

 

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą takie czynności jak:
- zamiatanie chodników, placów, parkingów
- zbieranie śmieci wokół budynku
- zrabienie liści
- pielęgnacja zieleni ( koszenie trawnika, wywóz skoszonej trawy, sadzenie nowej trawy, nawożenie trawy i innych roślin znajdujących się na terenie osiedla, podlewanie zieleni)
- w okresie zimowym gwarantujemy odśnieżanie chodników                                                
- w okresie zimowym wywóz zgarniętego śniegu

Dostosujemy otoczenie do Państwa oczekiwań.

 

 

 

 

O firmie

Usługi

Szybki kontakt

  • Clicktime
  • Ul . Sarmacka 10C/5 61-616 Poznań
  • Tel: 791 721 507
  • biuro@clicktime.pl
  • p.adamczak@clicktime.pl

Klienci o nas

"Wyróżnieniem firmy Clicktime są pracownicy, którzy plasują się powyżej przeciętnej, zarówno pod względem osobowości, jak i podejscia do wykonywanej usługi."
Jakub Liskowski