pl en de

Zabezpieczanie posadzek

 

Do zabezpieczenia podłogi w miejscach o dużym natężeniu ruchu, skutecznym środkiem są dyspersje polimerowe, które po nałożeniu i wyschnięciu pozostawiają równomierny, wytrzymały film chroniący materiał przed obciążeniami mechanicznymi (zarysowania, starcie), utrudniający osadzanie sie brudu. Tylko kilka rodzajów posadzek podłogowych nie wymaga, obok regularnego czyszczenia, dodatkowego zabezpieczania. Do tej grupy zaliczają się polerowane i szorstkie posadzki kamienne oraz płytki ceramiczne w sanitariatach. Do materiałów wymagających dodatkowej ochrony należą między innymi: linoleum, PCV, wyroby betonowe o obrobionej powierzchni (np. lastryko), nie glazurowane posadzki ceramiczne oraz inne nawierzchnie wymagajace zabezpieczenia z uwagi na wysoki stopień zniszczenia.

 

 

 

 

 

Dobrze dobrany system pielęgnacji i zabezpieczania posadzek oraz wykładzin podłogowych przyczynia się do znacznego wydłużenia ich trwałości i utrzymania dobrej jakości, ułatwia codzienne mycie i pozwala na uzyskanie efektu atrakcyjnego nabłyszczenia lub półmatu. W przypadku podłóg twardych, takich jak marmur, granit, gres, terazzo, konglomerat i trawertyn, które są obecnie najczęściej stosowanymi materiałami, z których wykonuje się podłogi w różnego rodzaju obiektach, należy pamiętać o ich fachowym zabezpieczeniu i konserwowaniu. Stosując nowoczesne metody pielągnacji podłóg kamiennych jesteśmy wstanie uzyskać doskonałe efekty końcowe - od wzmocnienia powierzchni podłogi, do lustrzanego blasku.

Zabezpieczymy każdy rodzaj posadzki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O firmie

Usługi

Szybki kontakt

  • Clicktime
  • Ul . Sarmacka 10C/5 61-616 Poznań
  • Tel: 791 721 507
  • biuro@clicktime.pl
  • p.adamczak@clicktime.pl

Klienci o nas

"Wyróżnieniem firmy Clicktime są pracownicy, którzy plasują się powyżej przeciętnej, zarówno pod względem osobowości, jak i podejscia do wykonywanej usługi."
Jakub Liskowski