pl en de

Sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów

Sprzątanie hal PoznańNasza firma zajmuje się również sprzątaniem i doczyszczaniem powierzchni produkcyjnych jak i magazynowych. Wrażliwość chemiczna różnego rodzaju podłóg i posadzek sprawia, że procesy gruntownego czyszczenia należy prowadzić z dużą ostrożnością. Odpowiedni dobór środków czyszczących sprawia iż posadzka poddana myciu pozostaje nieuszkodzona ( również w długim okresie użytkowania) oraz pozwala, że z dużą  łatwością doczyszczamy powierzone nam powierzchnie usuwając zabrudzenia. Realizujemy w tych obszarach każdy zakres prac, począwszy od codziennego mycia pielęgnacyjnego, jednorazowego doczyszczania powierzchni aż po usuwanie śladów po gumach, czy też likwidacji innych zabrudzeń. Ważnym zakresem prac które realizujemy to również kompleksowe czyszczenie poremontowe hal oraz obiektów nowo wybudowanych, doprowadzając obiekt do odbioru przez najemcę bądź właściciela. Podejmując dalszą współpracę na utrzymanie czystości w tych obiektach, podczas użytkowania.
Posiadamy karty charakterystyk i atesty na urządzenia oraz na środki czystości których używamy do czyszczenia oraz doczyszczania powierzchni. Dla każdego klienta oferta cenowa sporządzana jest indywidualnie biorąc pod uwagę: - zakres i harmonogram prac, metraż, rodzaj posadzki, rodzaj zabrudzeń - indywidualne życzenia klienta.

 

Zakres prac na halach produkcyjnych i magazynach skupia się na:Sprzątanie magazynów Poznań

- zamiataniu posadzki i usuwaniu śmieci

- maszynowym myciu maszyną myjąco-szorującą

- odkurzaniu szafek sterujących wokół bram załadunkowych

- odkurzaniu sprzętu gaśniczego

- odkurzaniu obudów przyłączy wody i innych elementów

- okresowym myciu bram

- okresowym odkurzaniu elementów instalacyjnych na wysokości

- okresowym myciu ścian, sufitów oraz konstrukcji nosnych

- odkurzaniu i myciu na wilgotno maszyn i urządzeń

Wykonamy każdą pracę związaną z utrzymaniem czystości w tym obszarze.

O firmie

Usługi

Szybki kontakt

  • Clicktime
  • Ul . Sarmacka 10C/5 61-616 Poznań
  • Tel: 791 721 507
  • biuro@clicktime.pl
  • p.adamczak@clicktime.pl

Klienci o nas

"Wyróżnieniem firmy Clicktime są pracownicy, którzy plasują się powyżej przeciętnej, zarówno pod względem osobowości, jak i podejscia do wykonywanej usługi."
Jakub Liskowski